Artemide - Lightborn


 1. adresa
 2. Komunardů 32 - HOLPORT
  170 00 Praha 7
 3. telefon
 4. +420 222 937 856
  +420 731 803 115

 5. e-mail
 6. artemide@artemide-obchod.cz
 7. web
 8. www.artemide-obchod.cz

Lightborn - světlo se znovuzrodilo v Holešovicích - Komunardů 32.
Moderní svítidla, jedinečnost, kvalita, styl a také filosofie „lidského světla" a práce světových designérů. To vše představuje dokonalé spojení pod značkou Artemide - předního italského výrobce designových svítidel.

Na ploše 212 metrů čtverečních zde jsou kromě ucelené kolekce Artemide svítidel k vidění i trendy novinky. Prohlédnout si můžete nástěnná či přisazená svítidla, stolní i stojací lampy, anebo svítidla závěsná.

Kromě možnosti nákupu jednotlivých osvětlovacích těles je navíc možné si zde nechat kompletně vyřešit osvětlení vašeho bytu či domu, a to od fáze samotného projektu, přípravy, až po konečnou instalaci.

Artemide - „Made in Italy"

Svítidla Artemide představují moderní, jedinečný a stylový italský design předního světového výrobce designového osvětlení. To, co dělá tyto produkty unikátními je především inovativní přístup ke zpracování, používání zdrojů osvětlení a ekologicky udržitelných materiálů a samozřejmě také láska a oddanost kráse designu, což potvrzuje i řada mezinárodních ocenění, která až dosud svítidla Artemide získala.

„Osvětlení, které nabízíme se vyznačuje hlavně svým inovativním provedením, prokazatelnou kvalitou a silným důrazem na design, který je výsledkem spolupráce Artemide s předními světovými designéry, umělci a architekty."

slideshow

 1.  >